Tre Spade
126 produkter
UtsolgtTre Spade100005Hullplate 6mm til Kjøttkvern 12 Elegant fra Tre Spade270krGi meg beskjed når den er tilbake
Få igjenTre Spade100025Tre Spade Pølsestapper mod.5/v5.890kr

Tre Spade100041Slipeapparat oppskjærsmaskin D-195 fra Tre Spade270kr

Tre Spade100015Tre Spade Kjøttkvern 22 Inox13.990krBestillingsvare

Tre SpadeTre Spade Plastrullerfra 155kr

Tre Spade100050Tre Spade Takaje Ventiler for lokk til glass 5 stk125kr

Få igjenTre Spade100650Pølsestapper Minnie 3 Liter fra Tre Spade2.590kr
Få igjenTre SpadeF63550Oppskjærsmaskin Påleggsmaskin D-250 fra Tre Spade8.150kr
Tre SpadeF15217/SSkrue m/ Pinne / jern Kjøttkvern TC-12 Elegant690kr
Tre SpadeF12020/EPinne til Skrue til kjøttkvern TC-22180kr
Tre SpadeF77700Teflonmatte til Atacama 6stk575kr

Få igjenTre Spade100016Tre Spade Kjøttkvern 32 elegant16.990kr

Tre Spade100012Pølsehorn 3 pkn. 10mm - 20mm - 30mm til 32 Elegant fra Tre Spade185kr
Tre SpadeF01243/NPinne til Skrue Kjøttkvern TC-12 Elegant135kr
Tre SpadeFN9281503Muskatkvern369kr
Tre SpadeF32100Tre Spade Kaffekvern Manuel Model 11-C1.390kr
Tre SpadeF14009Låsering Kjøttkvern TC-12 Og TC-22 Elegant50kr
Tre SpadeFPEPERORChili pepper kvern Tre Spade549kr

Tre SpadeF80900/CEElektrisk beinsag SO 160 V – Tre Spade29.000krBestillingsvare

Tre Spade100003Tre Spade Takaje Manuel Vacuumpumpe160kr

Få igjenTre SpadeF63500Oppskjærsmaskin D-250 PRO9.990kr

Tre SpadeF32400/BManuell kaffekvern Tre Spade Model 140-V – klassisk kaffekvern i tre3.890kr

Tre Spade100046Skive for pølsestapping Kjøttkvern 32 Elegant fra Tre Spade209kr
Tre SpadeF03316Lager for skrue til Kjøttkvern TC-32285kr






















